Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Nowość Bestseller

100 Koron Królestwa Polskiego

100KORON
50,00 zł
2 dni robocze
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dni Zwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 zł Dostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawy Czas realizacji* Koszt
  InPost Kurier 1-2 dni 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie) 1-2 dni 14,90 zł
  Paczkomaty 1-2 dni od 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie) 1-2 dni od 14,90 zł
  Kurier DPD 1-2 dni 18,00 zł
  Kurier DPD (pobranie) 1-2 dni 20,00 zł
  Odbiór osobisty 1-2 dni -
  więcej informacji

Z okazji zbliżającej się 100-ej rocznicy wojny polsko-bolszewickiej zaprojektowany został „banknot” kolekcjonerski upamiętniający to, jakże doniosłe w naszej bogatej historii, wydarzenie. Słowo „banknot” świadomie ‘ubrano’ w cudzysłów, gdyż nie jest to prawny środek płatniczy na terenie Polski, a jedynie formą przekazu.

Główne cele, jakie przyświecały tej idei to, oczywiście, chęć upamiętnienia tego wydarzenia oraz postaci zapomnianego gen. Tadeusza Jordan Rozwadowskiego, a także chęć pobudzenia u szerszego grona odbiorców potrzeby sięgnięcia do wartościowych publikacji historycznych dotyczących wydarzeń 1920 roku w celu zapoznania się z postaciami, które miały bardzo istotny, a być może najistotniejszy wpływ na tamte wydarzenia.

W obecnym czasie powstanie/powstało wiele podobnych projektów. Co wyróżnia ten projekt na tle pozostałych, to wysoka staranność na każdym etapie realizacji. Szczególną uwagę położono na aspekty merytoryczne treści graficznej, tzn. przedstawić główne postacie wojny polsko – bolszewickiej.

Wydruk "banknotu" został wykonany na papierze posiadającym znak wodny oraz specjalnie zaprojektowany hologram. Ponadto, każdy posiada indywidualny numer seryjny widoczny w świetle UV. Każdy „banknot” znajduje się w etui ochronnym (jak ma to miejsce w przypadku banknotów kolekcjonerskich emitowanych przez NBP) oraz specjalnie zaprojektowanym na tę okazję folderze. Do kompletu dołączona została mini broszura z informacjami dotyczącymi zawartej treści oraz zabezpieczeń znajdujących się na „banknocie”.


Contact form is not available

Opinie

Dodaj opinię

100 Koron Królestwa Polskiego

Dodaj opinię