Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Promocja Tygodnia

oszczędż

89 zł 104.00 zł
Bestseller

Różaniec srebrny w pudełku - srebrne drobne kuleczki

DAW-A17
159,00 zł
Stan magazynowy: Wydłużony czas wysyłki.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier5-7 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)5-7 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty5-7 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)5-7 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD5-7 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)5-7 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty5-7 dni-
  Kurier DHL / Fedex7-11 dniZal. od wagi paczki

"Różaniec to potężna broń. Używaj jej pewnie, a zaskoczą cię skutki" - święty Josemaria Escriva

Srebro jest stalowoszarym metalem od wieków znanym i cenionym jako metal szlachetny. Już 700 lat p.n.e. było używane jako waluta (stop srebra ze złotem). W późniejszym okresie monety zaczęto wytwarzać z czystego srebra.

Ten metal szlachetny prócz funkcji płatniczych ma także wartość estetyczną i użytkową. Wykorzystywano go do wyrobu biżuterii, sztućców, naczyń, a także medali.

Wykorzystywany w jubilerstwie posiada próbę 925, jest to stop srebra i miedzi. Dzięki stopom materiał jest bardziej wytrzymały, gdyż czyste srebro, a także złoto są nietrwałe i łatwo się kruszą.

Różaniec dostępny w niniejszej ofercie wykonany jest w całości ze srebra o próbie 925. Składa się on z drobnych paciorków w kształcie kuleczek. Waga srebra wynosi w tym przypadku od 9 do 10 gramów. Średnica pojedynczego paciorka to 4 mm. Całość prezentuje się pięknie i sprawia wrażenie delikatności.

Prócz walorów wizualnych i estetycznych różaniec, co ważniejsze, niesie ze sobą wartość duchową. Modlitwa różańcowa jest potężną bronią przed zagrażającym duszy złem. Za pośrednictwem Matki Bożej możemy wyprosić niezliczoną ilość łask potrzebnych nam do wzrostu duchowego. Cześć oddawana Maryi zbliża nas do Boga, co dodaje nam siły płynącej ze szczerej wiary.

Różaniec dostępny w niniejszej ofercie może stać się dobrym sposobem, aby sprawić radość sobie lub komuś bliskiemu z ważnej okazji bądź bezinteresownie. Polecamy szczególnie jako podarunek z okazji chrztu, I Komunii Świętej, bierzmowania, prymicji lub rocznic, jubileuszy.

Do każdego zamówionego produktu dołączamy piękne prezentowe pudełko wraz z certyfikatem potwierdzającym wartość i pochodzenie różańca.


Srebro: próba 925
Waga srebra: 9-10 g
Średnica paciorków: 4 mm

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Różaniec srebrny w pudełku - srebrne drobne kuleczki

Dodaj opinię