Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Bestseller

Wojciech Sumliński - Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera

182
32,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 32,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier1-2 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty1-2 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD1-2 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)1-2 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty1-2 dni-
  Kurier DHL / Fedex4-7 dniZal. od wagi paczki

Kto naprawdę zabił Andrzeja Leppera?

Odkrywanie sekretów salonów łączących najważniejszych ludzi ze świata polityki to główna myśl kolejnej książki Wojciecha Sumlińskiego. W prezentowanej pozycji autor zajął się zagadkowymi okolicznościami śmierci Andrzeja Leppera — lidera Samoobrony.

Wojciech Sumliński książki o polityce pisze w sposób trafny i rzeczowy, czym zasłużył sobie na powszechne uznanie. W swojej książce zatytułowanej: "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera. Kto naprawdę go zabił" przybliżył życiorys wspomnianego polityka. Wojciech Sumliński włożył ogrom pracy podczas badania skomplikowanych relacji powiązanych z samobójczą śmiercią Leppera osób, by dotrzeć do nieznanych dotąd okoliczności. Książka to spis wydarzeń, które wydarzyły się naprawdę, a które są tak trudne do pojęcia, że dla niektórych mogłyby być zmyślone. W książce Wojciecha Sumlińskiego poruszane zostały niebezpieczne koneksje Leppera z najważniejszymi politykami i służbami specjalnymi z Polski, Rosji i Ukrainy. Nie brakuje również politycznych porachunków i gry na najwyższym szczeblu. "Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera" odkrywają prawdę, której wielu się domyśla, ale jak dotąd, nikt nie zadał sobie trudu, by ją ujawnić.

Kim jest Wojciech Sumliński?

Wojciech Sumliński Pochodzi z warszawskiego Żoliborza, z wykształcenia jest magistrem psychologii, którą ukończył w Akademii Teologii Katolickiej - obecnym Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Były dziennikarz śledczy, a także aktywny pisarz, który jest autorem takich tytułów jak „Kto naprawdę go zabił?” dotyczący zabójstwa ks. Popiełuszki, „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” czy „Czego nie powie Masa o polskiej mafii”.

Książki autorstwa Wojciecha Sumlińskiego

Nasz sklep oddaje w Państwa ręce jedne z najciekawszych dzieł Wojciecha Sumlińskiego. Książki te można zakupić w atrakcyjnych zestawach składających się z trzech albo czterech tomów. Jeden z pakietów to cykl „Niebezpieczne związki”, opowiadający o Bronisławie Komorowskim, Donaldzie Tusku, Sławomirze Petelickim oraz Andrzeju Lepperze. Na drugi komplet składa się seria 3 książek bezpośrednio związanych z patriotyzmem oraz religijnością chrześcijańską. Jeśli są Państwo zainteresowani - serdecznie zachęcamy do zakupu!

9788394293468

Opis

Autor
Wojciech Sumliński

Contact form is not available

Opinie

Dodaj opinię

Wojciech Sumliński - Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera

Dodaj opinię