Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Promocja Tygodnia

oszczędż

249 zł 447.00 zł
Bestseller

Spowiedź - płyta CD

AM-021
25,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier1-2 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty1-2 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD1-2 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)1-2 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty1-2 dni-
  Kurier DHL / Fedex4-7 dniZal. od wagi paczki

Przedstawiamy Państwu drugi audiobook z cyklu: „Cyfrowa Biblioteka Tradycji Katolickiej”.

Tym razem jest to zapis (MP3, CD) jednego z największych hitów wydawniczych w historii polskich publikacji katolickich: „SPOWIEDŹ jaką być powinna i jak się do niej (przy)gotować”. Ta arcyważna publikacja wydana została w liczbie ponad jednego miliona egzemplarzy (cały czas jest wznawiana)
i została przetłumaczona na pięć języków (ruski, litewski, francuski, niemiecki, rosyjski).

Ks. Feliks Cozel wstąpiwszy do zakonu jezuitów, otrzymał święcenia kapłańskie w roku 1878. Był profesorem teologii i filozofii młodzieży jezuickiej zaś u bazylianów czynił posługę misjonarską
i kaznodziejską. Pełnił także posługę jako kapelan w zakładzie leczniczym przy parafii św. Teresy w Rabce. Współtworzył pismo „Kalendarz Serca Jezusowego”, był redaktorem naczelnym miesięcznika „Głosy Katolickie” oraz szeregu książek i publikacji. Pełnił również funkcję rektora jezuitów
w Tarnopolu. Zmarł w wieku 81 lat mając 50 lat kapłaństwa i został pochowany w kaplicy grobowej jezuitów na cmentarzu w Starej Wsi. (na podstawie: Wikipedia.pl)

Zachęcamy do zaznajomienia się z tą pozycją. Katolik musi się nieustannie nawracać. Ten zapis audio z pewnością pomoże i temu, kto sukcesywnie przystępuje do Sakramentu Pokuty, ale przede wszystkim temu, kto dostąpiwszy łaski nawrócenia - gotuje się do spowiedzi generalnej, czyli spowiedzi z całego życia.

Jest to dzieło ponadczasowe, było aktualne sto lat temu, jest aktualne dziś, będzie aktualne i za sto lat… Bo natura ludzka jest niezmienną a antidotum na zło to: Sakrament Pokuty.

Link do filmiku reklamowego: https://youtu.be/cW959MBJa7Y

„Zapamiętaj dobrze, mój drogi czytelniku, że idąc do spowiedzi przystępujesz do najważniejszego dzieła, od którego zależy Twoje zbawienie i twoja szczęśliwa lub nieszczęśliwa wieczność”
– fragment z książki

Inne

Opis

Format
MP3
Oprawa
CD

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Spowiedź - płyta CD

Dodaj opinię