Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Nowość Promocja Bestseller

Zestaw: Pan Nikt - Uczta + Smoleńsk

NIKT2

Ten pakiet zawiera

Uczta - okładka przód
Przednia okładka książki Uczta Pana Nikt
Uczta - Pan Nikt
54,00 zł
x 1
Smoleńsk - okładka przód
Przednia okładka książki Smoleńsk Pana Nikt
Smoleńsk - Pan Nikt
59,00 zł
x 1
113,00 zł
101,70 zł Zniżka 10%

Zamiast 113,00 zł

Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier1-2 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty1-2 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD1-2 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)1-2 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty1-2 dni-
  Kurier DHL / Fedex4-7 dniZal. od wagi paczki

Przedsprzedaż - Pan Nikt - Smoleńsk! Wysyłka po 25 października!

Książki zakupione w przedsprzedaży opatrzone będą autografem autora – nie zwlekaj i już teraz stań się właścicielem limitowanego egzemplarza tej przełomowej pozycji, która zrewolucjonizuje patrzenie na współczesny świat!

O czym opowiada książka?

Założeń tego dzieła chyba nikomu nie trzeba szczegółowo przedstawiać. Pozycja ta kazała na siebie czekać aż cztery lata! Trzeba jednak wybaczyć autorowi ten długi okres oczekiwania – tak wnikliwa, dokładna i przede wszystkim rzetelna analiza potrzebowała dość sporego nakładu pracy oraz czasu na powstanie. Książka „Smoleńsk” Pana Nikt pozwala nam powrócić do wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku i spojrzeć na nie z zupełnie innej perspektywy. Autor dzięki swej ogromnej wiedzy oraz znajomości mechanizmów geopolitycznych jest w stanie przedstawić przyczyny katastrofy smoleńskiej – czy może „zamachu” w Smoleńsku – a także wskazać komu dokładnie miała ona służyć.

Świeże spojrzenie na znane powszechnie fakty

- Moją intencją, ale bez jakichś szczególnych oczekiwań co do masowego charakteru skuteczności oddziaływania, jest to, by książka „Smoleńsk” właśnie pozwoliła na to, by poprzez ukazanie pewnych istotnych zdarzeń z naszej przeszłości, „stare” zostało pokazane „na nowo”.

Polacy nie wiedzą nadal, co nam się przydarzyło ani w Smoleńsku, ani w Gibraltarze. Nie wiedzą o istocie rzeczy przy okazji wielu innych wydarzeń w naszej historii, ale Smoleńsk i Gibraltar dały zaczyn do tworzenia, jak pisał cytowany powyżej Wasiutyński, „fetyszy”, jakiejś opowieści pełnej kłamliwych symboli. Choćby skutkującej tym, że i Sikorski i Kaczyński w glorii chwały bohaterów narodowych leżą niemal obok siebie na Wawelu.

Co na celu miało „zdarzenie” w Smoleńsku?

Aby móc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba pochylić się nad wydarzeniami, które pozornie wydają się nie mieć z tą sprawą nic wspólnego. Fenomenalna analiza Pana Nikt pozwala połączyć ze sobą pewne fakty niczym puzzle i ujrzeć pełen obraz układanki. Na to, co wydarzyło się w Smoleńsku, składał się szereg różnych czynników – był to rezultat ciągu przyczynowo-skutkowego, który bezpośrednio związany jest z położeniem geograficznym naszego państwa. Ciągu, który trwa nieprzerwanie już od wielu dekad i na obecną chwilę nie widać, aby miał się on zakończyć.UCZTA

Nowy rodzaj wojny?

Twórca znany ze swojej bezkompromisowej szczerości przedstawia pandemię koronawirusa, jako ściśle opracowany plan, w którym nic nie dzieje się przypadkowo. Komu mają służyć niejasne konsekwencje tego wykonanego na niewyobrażalną skalę sabotażu? Jaki jest jego prawdziwy cel? Analiza geopolityczna Pana Nikt jest o tyle rzetelna, że zaczęła powstawać jeszcze przed wybuchem – określanej przez autora WIELKĄ REWOLTĄ – pandemii, z którą świat zmaga się od końca 2019 roku –  dzięki temu zapisy te przedstawiają wierny obraz tego, co przed nią wydawało się istotne. Powrót do rozważań już po wybuchu pandemii pozwala zatem obiektywnie ocenić, jak zmieniły się priorytety i postrzeganie świata.
Obie dynamiki mają wywołać przyśpieszenie wybuchu dwóch rewolucji.

Rewolucji w stosunkach międzynarodowych i w panującym układzie sił –  dziś niewielu antagonistów, podmiotów państwowych byłoby w stanie i byłoby zainteresowanych w prowadzeniu pełnowymiarowej wojny „starego stylu”, dziś wojnę prowadzi się za pomocą „niewybudzających masowego konsumenta sposobów”.

Ma być, jak widzimy, strasznie. Mamy się bać i  mamy być sterroryzowani.  I ma na pewno być w 2022 roku o wiele „ciekawiej”. Kiedy Państwo czytają ten tekst, zapewne już wiecie, czym znów nas obrabiają od późnego lata, jesieni roku 2021.

Pan Nikt porusza kwestie m.in. przemówienia al-Kaddafiego na zgromadzeniu ogólnym ONZ z 2009 roku i pokazuje, jakie konsekwencje wypowiedź ta miała dla libijskiego przywódcy, a także określa wpływy Stanów Zjednoczonych, szanse i zagrożenia Polski, czy stan Kościoła katolickiego pod przewodnictwem Papieża Franciszka.

Koniec cywilizacji, jaką znamy?

Oni chcą, by ci, którzy mają lub za chwilę będą mieć już dość tego cyrku oraz ci, którzy zaczną  w sposób agresywny ujawniać nastroje buntownicze w odpowiedzi na kowidowo-wyszczepienne dokręcanie śruby, spróbowali wywrócić „stary porządek”, „stary ład”.  Otóż postrzegam to – ideę Wielkiej Rewolucji i próbę w konsekwencji stymulowania ruchów kontrrewolucyjnych (rewolucja w rewolucji) - jako złożony element wojny hybrydowej Stanów Zjednoczonych z Chinami  -  jeśli idzie o poziom geostrategiczny  oraz – to już z innego porządku, porządku kulturowo-cywilizacyjnego, który jednakże zachodzi na ten pierwszy – element zmiany, podmiany, transformacji tożsamości społeczeństw, tożsamości człowieka, istoty człowieczeństwa w ogóle, zmiany modelu zachowania oraz modelu egzystencji m.in. polegającej na pogłębieniu odejścia, odwrócenia się resztek wiernych Tradycji katolików od Świętej Jedynej Wiary Katolickiej. W tym wymiarze, w wymiarze religijnym można postrzegać cały proces, jako tworzenie podglebia pod przyjście antychrysta.

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Zestaw: Pan Nikt - Uczta + Smoleńsk

Dodaj opinię