Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Promocja Tygodnia

oszczędż

89 zł 104.00 zł
Promocja Bestseller Jak odzyskać zdrowie po COVID-19 - okładka przód
Przednia okładka książki Zbigniewa Nowaka

Jak odzyskać zdrowie po COVID-19? - Zbigniew T. Nowak

AA-017

Książka „Jak odzyskać zdrowie po COVID-19?” Zbigniewa T. Nowaka to wyjątkowy poradnik pomagający odzyskać pełnię zdrowia po przebytej infekcji dróg oddechowych.

59,90 zł
49,90 zł Zniżka 10,00 zł
Stan magazynowy: Mała ilość.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier1-2 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty1-2 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD1-2 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)1-2 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty1-2 dni-
  Kurier DHL / Fedex4-7 dniZal. od wagi paczki

Dla kogo jest ta książka?

Praca Zbigniewa T. Nowaka to niesamowity poradnik skierowany do ozdrowieńców po COVID-19. Znaleźć można tutaj cenne rady, mówiące o tym, jak poprzez użytkowanie ziół i pszczelich produktów pozbyć można się zespołu pocovidowego, czyli problemu nieustającego przemęczenia, tzw. mgłę mózgową, trudności z koncentracją i pamięcią, bezsenność, stany lękowe i depresyjne, duszność wysiłkową, utratę smaku i węchu, problemy z płytkim oddechem, zaburzenia rytmu serca, uciążliwy kaszel, bóle mięśni, stawów i głowy, a także przewlekły stan zapalny w organizmie.
Ozdrowieńcy odnaleźć mogą w książce również cenne podpowiedzi, jak zapobiec niejednokrotnie nieodwracalnym zmianom w sercu, mózgu i płucach. Na każdą z wymienionych przypadłości czytelnik odnajdzie w tym podręczniku proste przepisy na naturalne specyfiki domowe.
COVID-19 nie jest tym samym, co zwyczajne przeziębienie, czy grypa. Powikłania doznane w wyniku tej choroby nie ustępują tak szybko i łatwo, przez co utrudniają codzienne życie. Powikłania po tej chorobie stwarzają także ryzyko niemałych problemów zdrowotnych w przyszłości. Nie zwlekajmy zatem z zapoznaniem się z najnowszymi osiągnięciami medycyny naturalnej i zastosowaniem kompleksowej kuracji.
Zbigniew T. Nowak – sławny ekspert telewizyjny, a także znawca w dziedzinie apiterapii i ziołolecznictwa – przekonuje w książce, że wybrane produkty pszczele, a także zioła mogą rzeczywiście okazać się wręcz bezcenną metodą na odzyskanie pełni zdrowia i sił po COVID-19.
To jedyny na rynku poradnik dla ozdrowieńców!

9788365758378

Opis

Format
170x240 mm
Oprawa
twarda
Ilość stron
320

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Jak odzyskać zdrowie po COVID-19? - Zbigniew T. Nowak

Książka „Jak odzyskać zdrowie po COVID-19?” Zbigniewa T. Nowaka to wyjątkowy poradnik pomagający odzyskać pełnię zdrowia po przebytej infekcji dróg oddechowych.

Dodaj opinię