Kategorie add

Szybki kontakt

Szybki kontakt


Nowe produkty

Nowe produkty

Nowość Promocja Pakiet książek Pawła Chmielewskiego
Książki Pawła Chmielewskiego

Pakiet - Chmielewski DUO

PAK-008

Pakiet książek został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy pragną kompleksowo zapoznać się ze spostrzeżeniami, jakie na temat kryzysu w Kościele ma Paweł Chmielewski.

98,00 zł
77,00 zł Zniżka 21,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 98,00 zł
Stan magazynowy: Duża ilość.

 • Bezpieczne płatnościBezpieczne płatności
 • Zwrot do 14 dniZwrot do 14 dni
 • Dostawa od 12.50 złDostawa od 12.50 zł
  ?
  Sposób dostawyCzas realizacji*Koszt
  InPost Kurier1-2 dniOd 9,90 zł
  InPost Kurier (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Paczkomaty1-2 dniOd 11,50 zł
  Paczkomaty (pobranie)1-2 dniOd 14,90 zł
  Kurier DPD1-2 dniOd 14,00 zł
  Kurier DPD (pobranie)1-2 dniOd 16,90 zł
  Odbiór osobisty1-2 dni-
  Kurier DHL / Fedex4-7 dniZal. od wagi paczki

Co znajdziemy w pakiecie książek Chmielewski DUO?

W prezentowanym pakiecie książek znajdą Państwo dwie najbardziej intrygujące pozycje Pawła Chmielewskiego na temat kryzysu w Kościele: Papież Franciszek i mafia z Sankt Gallen oraz jego najnowszą pozycję Hejterzy. Stare Herezje w nowych szatach.


W książce Papież Franciszek i mafia z Sankt Gallen autor pochyla się nad kwestią wyboru Bergoglio na Stolicę Piotrową. Kto pomógł argentyńskiemu duchownemu objąć najważniejszą funkcję w Kościele? Jaki jest cel pontyfikatu Franciszka? Paweł Chmielewski, odpowiadając na te pytania, jednocześnie obnaża smutne następstwa II Soboru Watykańskiego.


Książka Hejterzy. Stare herezje w nowych szatach powstała natomiast po to, aby przybliżyć czytelnikowi skutki nieprawowierności. Paweł Chmielewski pochyla się tutaj m.in. nad arianizmem, protestantyzmem, milenaryzmem, czy apokatastazą.


Kilka słów o autorze książek:

Paweł Chmielewski (ur. 1989) – filolog klasyczny, dziennikarz, publicysta. Zajmuje się analizą kryzysu w Kościele. Jest autorem kilku książek poświęconych sytuacji katolicyzmu po II Soborze Watykańskim („Niemiecka rewolucja. Jak za odrą ginie katolicka wiara”, 2019; „Papiez Franciszek i mafia z Sankt Gallen. Kto stoi za rewolucją w Kościele?”, 2022; „Nowe moce Antychrysta”, 2022). Publikuje na ten temat artykuły (portal PCh24.pl, Tygodnik „Do Rzeczy”) i nagrywa programy emitowane w sieci (PCh24 TV). Prywatnie mąż i ojciec. Mieszka w Warszawie.

3DOM

Opis

Format
14,5 x 21 cm, 13,5 x 19,5 cm
Autor
Paweł Chmielewski
Oprawa
Miękka
Liczba stron
360 + 263

Contact form is not available

Zobacz także

Opinie

Dodaj opinię

Pakiet - Chmielewski DUO

Pakiet książek został stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy pragną kompleksowo zapoznać się ze spostrzeżeniami, jakie na temat kryzysu w Kościele ma Paweł Chmielewski.

Dodaj opinię